VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa

VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa: „Innowacyjność obszarów wiejskich na terenach zurbanizowanych” .

Dnia 29 czerwca 2017roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyła się VII MKN „Innowacyjność obszarów wiejskich na terenach zurbanizowanych” .
W Kongresie wzięła udział dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego – Łucja Chrzęstek-Bar oraz przedstawiciele naszego Stowarzyszenia – Prezes Teodor Horzela i Członek Zarządu – Jan Kiedrzyn. Wśród powitanych gości znalazły się nasze delegacje.
Prelekcje prowadzili m.in. przedstawiciele Wyższej Szkoły Zawodowej Południowej Westfalii (Niemcy), Politechniki w Madrycie (Hiszpania), Austriackiego Instytutu Badań Ekonomicznych, Uniwersytetu Nauk Przyrodniczych z Wiednia  (Austria), Uniwersytetu w Bukareszcie (Rumunia) oraz uczelni z Polski.
W dyskusji wzięli dział m.in. prof. dr Nidhal Shaban z Uniwersytetu Leśnego z Sofii (Bułgaria), radny sejmiku małopolskiego – p.Jacek  Soska .
Zabrał również głos Prezes – Teodor Horzela, który skoncentrował się na temacie szkół rolniczych na terenach zurbanizowanych. Przemówienie to było ciepło przyjęte przez uczestników i w kuluarach niektóre osoby podchodziły do nas w sprawie tego tematu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress